Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej inauguracji III edycji programu edukacyjnego Wód Polskich AKTYWNI BŁĘKITNI, w formie spektaklu muzyczno-tanecznego pt. Rodzaje Błękitu, który będzie emitowany online na profilu FB AKTYWNI BŁĘKITNI. 

Aktywni Błękitni to program edukacyjny mający połączyć szkoły promujące szeroko rozumianą edukację wodną w zakresie dbałości o wodę i znajomości zasad bezpiecznego korzystania z rekreacji wodnej. Wody Polskie wraz z partnerami: policją i strażą pożarną, ratownikami WOPR zachęcają do realizacji edukacji o zrównoważonym rozwoju w gospodarce wodnej, szczególnie ochrony przeciwpowodziowej i zapobieganiu skutkom suszy. Program zapewnia materiały edukacyjne, zajęcia edukacyjne oraz zakłada wykorzystanie infrastruktury hydrotechnicznej w terenowych zajęciach edukacyjnych, a także pokazy z zakresu ratownictwa wodnego i udzielania pierwszej pomocy.

Rodzaje blekitu a

Krótka instrukcja dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć spektakl:  

  • zapraszamy do udziału w spektaklu o wodzie emitowanego on-line z miejsca, w którym macie stałe łącze internetowe. Wystarczy kliknąć w przesłany poniżej link (nie wymagane jest logowanie).

  • bądźcie gotowi 12.10.2021 (wtorek) o godzinie 11.00 (kilka minut na przygotowanie) - oglądajcie  nasz streaming wchodząc na link: https://www.facebook.com/events/723771905687008/?ref=newsfeed

  • będzie także dostępny na kanale Youtube: https://youtu.be/SQXd9IwO6ow

  • spektakl do oglądania w serwisie Facebook lub Youtube

  • spektakl będzie trwał około 40 - 45  minut.

Karta wiedzy – czyli co warto wiedzieć przed spektaklem.