W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zadania Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania prac w zakresie: OPRACOWANIE KOMPLEKSOWEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I OPRACOWAŃ TOWARZYSZĄCYCH DLA INWESTYCJI BUDOWA STOPNIA WODNEGO SIARZEWO NA RZECE WIŚLE W TYM PROJEKTU BUDOWLANEGO WRAZ Z UZYSKANIEM DECYZJI O POZWOLENIU NA REALIZACJĘ INWESTYCJI.

Poniżej znajdą Państwo wstępny opis Planowego Zakresu Zadania wraz z załącznikami graficznymi oraz wzór formularza.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów oraz orientacyjnego czasu realizacji zadania – łącznie oraz w rozbiciu na poszczególne składniki zadania – w terminie do 28 stycznia 2020r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W temacie e-maila prosimy podać Oszacowanie kosztów na prace projektowe SW Siarzewo na rzece Wiśle.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Planowany Zakres Zadania Prac Projektowych_SW Siarzewo_B.pdf)Planowany Zakres Zadania Prac Projektowych 442 kB2020-01-15 10:45
Pobierz plik (SW Siarzewo_Załączniki do PZZ.zip)Załączniki do PZZ 6965 kB2020-01-15 10:44
Pobierz plik (Formularz_rozeznanie rynku_SW Siarzewo_Prace projektowe.doc)Formularz ofertowy 86 kB2020-01-15 10:43