W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania usługi pn.: Opracowanie projektów II aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy (II aPGW) wraz z metodykami

Poniżej znajdą Państwo wstępny zakres zamówienia oraz wzór formularza.

Zaznaczamy, że niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do dnia 05.09.2019 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila prosimy podać:

„Rozeznanie rynku – II aktualizacja planów gospodarowanie wodami (II aPGW)”.

Zadanie pn. „Opracowanie projektów II aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy (II aPGW) wraz z metodykami” jest realizowane w ramach projektu nr POIS.02.01.00-00-0016/16 pn.: „Opracowanie II aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy wraz z dokumentami planistycznymi stanowiącymi podstawę do ich opracowania” współfinansowanego ze środków UE Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Załącznik nr 1_Wstępny zakres zamówienia II aPGW.docx)Załącznik nr 1 - Wstępny zakres zamówienia 88 kB2019-08-30 13:53
Pobierz plik (Załącznik nr 2_formularz rozeznanie rynku.docx)Załącznik nr 2 - Formularz 66 kB2019-08-30 13:53