Rozeznanie rynku - zapytanie pn.: „Dostawa oprogramowania, praw do aktualizacji oprogramowania standardowego oraz dostawa pakietów subskrypcji usług standardowych.”

W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do ogłoszenia zamówienia, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów usługi pn.: „Dostawa oprogramowania, praw do aktualizacji oprogramowania standardowego oraz dostawa pakietów subskrypcji usług standardowych.”

Poniżej znajdą Państwo Opis przedmiotu planowanego zamówienia oraz Formularz wyceny.

Niniejsze rozeznanie nie jest zapytaniem ofertowym w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku w celu oszacowania wartości planowanego do ogłoszenia postępowania.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do 16.08.2022r. (do końca dnia)

wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na dwa adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W temacie e-maila proszę wpisać: „Dostawa oprogramowania 2022 KI”.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Formularz wyceny.docx)Formularz wyceny.docx 25 kB2022-08-02 13:13
Pobierz plik (OPZ.pdf)OPZ.pdf 689 kB2022-08-01 09:04