Rozeznanie rynku dotyczące zadania pn. Usługa wsparcia eksperckiego polegająca na weryfikacji wniosków wraz z załącznikami zgodnie z art. 407 ustawy Prawo Wodne oraz uczestnictwie w procesie uzyskiwania zgód wodnoprawnych w organie właściwym do spraw gospodarki wodnej, w obszarze zagadnień formalnych i merytorycznych związanych z realizowanymi i planowanymi zadaniami inwestycyjnymi Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na weryfikacji wniosków wraz z załącznikami zgodnie
z art. 407 ustawy Prawo Wodne, która wesprze działania Zamawiającego w trwających i planowanych postępowaniach dotyczących uzyskania zgody wodnoprawnej.

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest również ścisła współpraca wyłonionego na drodze postępowania przetargowego Podmiotu z Wydziałem Przygotowania Inwestycji w KZGW, w zakresie wyjaśniania/proponowania/weryfikacji zagadnień formalnych i merytorycznych związanych z uzyskaniem zgód wodnoprawnych w ministerstwie właściwym do spraw gospodarki wodnej oraz wsparcia prawnego z zakresu gospodarki wodnej prowadzącego do uzyskania zgód wodnoprawnych.

Celem zamówienia jest usprawnienie działań w obszarze zagadnień formalnych i merytorycznych związanych z uzyskaniem zgód wodnoprawnych związanych z realizowanymi i planowanymi zadaniami inwestycyjnymi Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Wyżej wymienione wsparcie uzupełni działania podmiotów współpracujących z PGW WP i zmniejszy ryzyko opóźnień związane z prowadzeniem procedury administracyjnej o uzyskanie zgody wodnoprawnej
w ministerstwie właściwym do spraw gospodarki wodnej.

Kompleksowa usługa wsparcia eksperckiego zagwarantuje dopełnienie obowiązków wynikających z ustawy Prawo Wodne oraz wspomoże proces prawidłowego przygotowania wniosków o pozwolenia wodnoprawne wraz z załącznikami wymaganymi art. 407 ustawy Prawo Wodne dla inwestycji planowanych do realizacji przez PGW WP.

W celu oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów świadczenia na rzecz PGWWP usługi wsparcia eksperckiego w obszarze zagadnień wodnoprawnych związanych z uzyskaniem zgód wodnoprawnych dla inwestycji hydrotechnicznych planowanych do realizacji przez PGW WP.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie
do 20 maja 2022 r. do godziny 14.00 wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej
na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila proszę koniecznie wpisać „Rozeznanie rynku –  usługa ekspercka wodnoprawna dla inwestycji".

Niezbędne dokumenty informacyjne wraz z formularzem z rozeznania rynku zostały załączone poniżej.

Prosimy także o przesyłanie drogą mailową wszelkich sugestii, uwag czy wątpliwości odnośnie ewentualnej współpracy oraz wykonywania tego typu zamówień w odniesieniu do przedstawionego zakresu. Odpowiedzi również będziemy udzielac pod numerem telefonu: 22 37-51-304

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Rozeznanie rynku_wsparcie eksperckie.docx)Rozeznanie rynku_wsparcie eksperckie.docx 16 kB2022-05-05 17:36
Pobierz plik (Usługa ekspercka - formularz cenowy.docx)Usługa ekspercka - formularz cenowy.docx 36 kB2022-05-05 17:34
Pobierz plik (Przewidywany zakres zamówienia.docx)Przewidywany zakres zamówienia.docx 29 kB2022-05-05 17:34