Rozeznanie rynku dla zadania pn. Świadczenie usług pomocy prawnej w związku z przygotowaniem, koordynacją, nadzorowaniem i realizacją inwestycji w zakresie gospodarki wodnej w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie.

W celu oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów na Świadczenie usług pomocy prawnej w związku z przygotowaniem, koordynacją, nadzorowaniem i realizacją inwestycji w zakresie gospodarki wodnej w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Przedmiotem zamówienia jest usługa szeroko rozumianej pomocy prawnej dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie (PGW WP),  przede wszystkim w związku z przygotowaniem, koordynacją, nadzorowaniem i realizacją inwestycji w zakresie gospodarki wodnej w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie, a w szczególności  zadań będących w kompetencji Pionu Ochrony Przed Powodzią i Suszą Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej  (KZGW) PGW WP. 

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do 9 sierpnia 2022 r. do godziny 14.00 wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci wypełnionego formularza cenowego (w razie potrzeby proszę dzwonić pod numer: +48 22 37 53 795). W temacie e-maila proszę koniecznie wpisać „Rozeznanie rynku –  Świadczenie usług pomocy prawnej w związku z przygotowaniem, koordynacją, nadzorowaniem i realizacją inwestycji w zakresie gospodarki wodnej (…)”.

Niezbędne dokumenty informacyjne wraz z formularzem rozeznania rynku zostały załączone poniżej.

Prosimy także o przesyłanie drogą mailową wszelkich sugestii, uwag czy wątpliwości odnośnie ewentualnej współpracy oraz wykonywania tego typu zamówień w odniesieniu do przedstawionego zakresu. 

W dniu 3 sierpnia br. nastąpila aktualizacja załącznika zawierającego przewidywany zakres zamówienia. 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Formularz cenowy.pdf)Formularz cenowy.pdf 195 kB2022-08-03 14:14
Pobierz plik (Przewidywany zakres zamówienia - aktualizacja 03.08.2022.pdf)Przewidywany zakres zamówienia - aktualizacja 03.08.2022.pdf 135 kB2022-08-03 14:13