Szanowni Państwo,

Zamawiający zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie szacunkowej wartości realizacji zamówienia polegającego na wsparciu w rejestracji jednego nowego konta LIR (Local Internet Registry - Lokalny Rejestr Internetowy) w RIPE NCC (Réseaux IP Européens Network Coordination Centre) dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz wsparciu w obsłudze konta LIR (m.in. złożenie wniosku o przydział niezależnych internetowych zasobów numeracyjnych po aktywacji konta, prawidłowe wykorzystanie przyznanych zasobów numeracyjnych - odpowiednie opisywanie przydziałów oraz ich zgodność z aktualną polityką RIPE) przez okres 6 miesięcy.

Kalkulację cenową prosimy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o kalkulacji do dnia 21 sierpnia 2020 r. godz. 12.00.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Formularz wyceny LIR.docx)Formularz wyceny - wsparcie w rejestracji i obsludze konta LIR w RIPE NCC 22 kB2020-08-19 15:09