Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie to główny podmiot odpowiedzialny za gospodarkę wodną w Polsce. Tworzy je 330 nadzorów wodnych, 50 zarządów zlewni, 11 regionalnych zarządów gospodarki wodnej oraz Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej.

     Wody Polskie to przede wszystkim ponad 6000 ludzi, którzy wykonują pracę z pasją. Jesteśmy organizacją, w której ze względu na wielkość i różnorodność zadań, każdy może znaleźć swoje miejsce. Wykonujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany.

Ciesz się pracą, która ma znaczenie. Dołącz do nas!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent/Inspektor w Dziale Zgód Wodnoprawnych

Miejsce pracy: Zarząd Zlewni w Szczecinie, ul. Firlika 19 w Szczecinie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o dotyczących m.in. pozwoleń wodnoprawnych, strefy ochronnej obejmującej wyłączenie teren ochrony bezpośredniej, legalizacji urządzeń wodnych
  • Przygotowywanie pism w sprawach postepowań administracyjnych
  • Monitorowanie stanu prawnego i orzecznictwa w zakresie prowadzonych postepowań administracyjnych w obszarze gospodarki wodnej

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe w zakresie: ochrony środowiska, inżynieria środowiska, gospodarki wodnej, hydrogeologii, budownictwa wodnego
  • znajomość przepisów ustawy Prawo wodne wraz z aktami wykonawczymi
  • znajomość ustawy Kodeks postepowania administracyjnego
  • znajomość ustawy Prawo ochrony środowiska
  • znajomość obsługi pakietów programów biurowych, w szczególności edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe dla inspektora
  • umiejętność pisania i redagowania pism,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność redagowania pism
  • łatwość komunikacji i pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zachęcamy do składania CV, a w zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • comiesięczny dodatek za przepracowane lata pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń,
  • prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • możliwość korzystania z bazy noclegowej na terenie całego kraju
  • kartę MULTISPORT

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny (mile widziany)

lub pocztą albo złóż dokumenty osobiście w kancelarii Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie, z dopiskiem: „Praca Referent/inspektor w dziale Zgód Wodnoprawnych ." zawierające poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dla potrzeb rekrutacji.”

Oferty należy składać lub przesyłać w terminie do: 10.03.2020 r.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.